Gdzie nas spotkasz?

Przede wszystkim możecie spotkać nas w warszawskim sklepie z olejkami eterycznymi

AromaLab

ul. Puławska 38 (wejście od ul. Grażyny 2)
02-512 Warszawa

tel. 502819503

Nasz sklep z olejkami eterycznymi to prawdziwe serce naszej działalności, zlokalizowane w pięknej dzielnicy Mokotów w Warszawie. To właśnie tutaj spędzamy większość naszego czasu, dbając o to, by każdy klient poczuł się wyjątkowo i znalazł coś dla siebie.

W naszym sklepie można nie tylko zakupić różnorodne olejki eteryczne, ale przede wszystkim doświadczyć ich niezwykłych aromatów. Oferujemy możliwość powąchania i przetestowania każdego produktu, co pozwala na lepsze poznanie jego właściwości i wybranie tego idealnego dla siebie.

Regularnie wprowadzamy nowe produkty, dzięki czemu nasi klienci mogą stale odkrywać nowe zapachy i korzyści płynące z aromaterapii. Dbamy o to, aby nasza oferta była zawsze świeża i interesująca.

Zachęcamy także do bezpośrednich rozmów z nami. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, doradzić i pomóc w wyborze najlepszych olejków. Nasz sklep to nie tylko miejsce zakupów, ale przestrzeń, w której można poczuć magię aromaterapii i odkryć jej wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w warszawskim sklepie z olejkami eterycznymi i doświadczenia wyjątkowej atmosfery naszego sklepu. To miejsce, gdzie pasja łączy się z wiedzą, a każdy klient traktowany jest indywidualnie. Do zobaczenia!

Oprócz sklepu możecie spotkać nas w następujących miejscach:

Targi

chwilowo żadne

Sklepy stacjonarne

Warszawa

Aromalab Butique, Puławska 38, wejście od ul. Grażyny

  • Na Gramy, ul. Piękna 24
  • The Basic Market, ul. Bałuckiego 21

Łódź

  • Na Gramy, ul. Piotrkowska 34

Poznań

  • Save The Planet, ul. Pleszewska 1      Centrum Handlowe Posnania

Toruń

  • Natural Effect , ul. Dziewulskiego 23

Wrocław

  • Na Gramy, al. Armii Krajowej 12/1